Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
GELENEKSEL İFTAR PROGRAMIMIZ

Vakfımız tarafından her sene düzenlenen geleneksel iftar yemeği bu yıl 23 Nisan 2022 Cumartesi günü Ankara Gazi Üniversitesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
Böylece yılardır biriken hemşerilerimize olan özlemimiz bir nebze giderildi.
İftar öncesi, Hafız Abdülkadir Şehitoğlu tarafından Kur’an-ı Kerim ve kasideler okundu.
Vakfın kuruluşundan günümüze kadar hizmetlerini özetleyen kısa bir tanıtıcı Sinevizyon gösteriminden sonra sırası ile ESYAV Başkanı Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Esyav Kurucu başkanı Hüdaverdi Çakır, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve Prof. Dr. Mustafa Erdem birer konuşma yaptılar.


Başta Bakanımız TBMM Milli Eğitim Komisyonu Başkanımız Prof. Dr. Emrullah İşler, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan yardımcımız Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız, Yargıtay 3. Daire Başkanı Muhsin Şentürk, OSTİM Başkanımız Orhan Aydın, MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Süleyman Acar ve pek çok değerli katılımcılara, işadamları, esnaf ve memurlarımıza, öğrencilerimize, gençlerimize ve gönül dostlarına şükranlarımızı arz ederiz.

YSR_0281

Picture 10 of 10

BİLGİLER
tarafından 23 Nisan 2022 - 23:25 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 3.413 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.

ANKARA 5 Günlük Hava Tahmini
Başkanımız
Haber Köşesi
Kemal Güran’ın Kaleminden
"Vakıflar, yöneticilerine Allah'ın birer emanetidir. Emanete ihanet ise büyük günahlardandır. Vakıf yöneticilerimizin bu güne kadar olduğu gibi bundan böyle de vakfımızın hizmetlerini gönüllülük bilinci içinde, maddi, manevi özverilerle geliştirip genişletmelerini ümit etmekteyiz. Çalışmak bizden başarı yüce Allah'tandır. ESYAV'ın kuruluşundan günümüze kadar vakfımıza hizmet verenlere uzun, sağlıklı ve mutlu ömürler dileriz. Ölenlere yüce Allah'tan rahmet niyaz ederiz."
Vakfımızın Banka Hesap Bilgileri
"Hayır işleyiniz ki, kurtuluşa eresiniz."
Ayet-i Kerime

"İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Hadisi Şerif

Vakfımız, Yüksek Öğrenim Öğrencileri Burs Ödemeleri İçin Yardımlarınızı Bekler.

Kızılcahamam Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı
Vakıfbank Ankara Şubesi
IBAN: TR250001500158007285346288
esyav.com Ziyaretçi Sayısı
İletişim Bilgilerimiz
Hacıbayram Mahallesi Şehit Keskin Sokak No:9 Altındağ/Ankara

0312 322 1201 - 0312 322 1269

Whatsapp İletişim 03123221201

esyavvakfi@gmail.com - info@esyav.com