Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
ESYAV’DAN KİTAP TANITIM TOPLANTISI

Şehir tarihçisi, araştırmacı-yazar Abdülkerim Erdoğan tarafından hazırlanan ve ESYAV tarafından yayımlanan “Geçmişten Günümüze Kızılcahamam ve Çamlıdere” adlı eserin tanıtım toplantısı 15 Temmuz Perşembe akşamı Ankara İl Genel Meclisi Salonunda yapıldı.
Toplantıya katılanlara önce ESYAV’ı tanıtan bir slâyt gösterisi yapıldı. Ardından selamlama ve protokol konuşmaları yapıldı. Kürsüye geliş sırasına göre, konuşma yapan şahıslar;
Ömer Faruk Altınordu (ESYAV Yönetim Kurulu Başkanı), Hüdaverdi Çakır (MÜSİAD Ankara Şube Başkanı, ESYAV Bşk. Yrd.), H.Caner Can (Çamlıdere Belediye Başkanı), Coşkun Ünal (Kızılcahamam Belediye Başkanı), Bilal Çelik(Kızılcahamam Kaymakamı), Âdem Ceylan (Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri), Ahmet Arslanoğlu (Ankara İl Genel Meclisi Başkanı), Prof. Dr. Eyüp Sanay (Eski milletvekili), Prof. Dr. Emrullah İşler (Başbakan Başmüşaviri), Orhan Aydın(OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı), Doç.Dr.Hasan Ayrancı (ESYAV Bşk. Yrd.), Abdülkerim Erdoğan (araştırmacı-yazar),Lokman Ertürk (Kazan Belediye Başkanı)
Konuşmacılar yaptıkları kısa fakat veciz konuşmalarda yöremizin özelliklerini, güzelliklerini ve çözülmesi gereken sorunları dile getirdiler. Birlik-beraberlik ve dayanışma duygularıyla hareket edildiği takdirde bütün olumsuzlukların ortadan kalkacağını vurguladılar. ESYAV’ı gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı kutladılar ve yöremizin en eski ve en büyük sivil toplum kuruluşu olan Kızılcahamam Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfının (ESYAV) her zaman desteklenmesi gerektiğini ifade ettiler.
Konuşmaların ardından yöremize hizmet eden kişi ve kuruluşlara plaket takdim edildi. ESYAV tarafından kendilerine plaket verilenler;
Abdülkerim Erdoğan ( Geçmişten Günümüze Kızılcahamam Çamlıdere adlı kitabın yazarı ), Mehmet Narince ( Yayın Uzmanı ), H.Caner Can ( Çamlıdere Belediye Başkanı ), Bilal Çelik( Kızılcahamam Kaymakamı ), Âdem Ceylan( İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ), Ahmet Arslanoğlu( Ankara İl Genel Meclisi Başkanı ), Ali Öcal( Çamlıdere Doğa Dostları Derneği Başkanı ), Celalettin Uludağ( Ankaralılar Federasyonu Başkanı ), Selim Şenol( Yabanabat Kızılcahamam ve Köyleri Derneği Başkanı ), Yusuf Sarışen( Çamlıdere Köy Dernekleri Birliği Başkanı ), Sabri Özcan( Petlas Yönetim Kurulu Başkanı ), Salih Bazci( Ankara Ticaret Odası Başkan Vekili ), Orhan Aydın( OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı ), Lokman Ertürk( Kazan Belediye Başkanı )
Plaket töreninin ardından ikram faslı başladı. Hemşerilerimiz birbirleriyle hasret giderdiler ve bu arada kısa fakat neşeli sohbet etme imkânı buldular.

BİLGİLER
tarafından 30 Aralık 2014 - 02:31 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 2.926 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.

ANKARA 5 Günlük Hava Tahmini
Başkanımız
Haber Köşesi
Kemal Güran’ın Kaleminden
"Vakıflar, yöneticilerine Allah'ın birer emanetidir. Emanete ihanet ise büyük günahlardandır. Vakıf yöneticilerimizin bu güne kadar olduğu gibi bundan böyle de vakfımızın hizmetlerini gönüllülük bilinci içinde, maddi, manevi özverilerle geliştirip genişletmelerini ümit etmekteyiz. Çalışmak bizden başarı yüce Allah'tandır. ESYAV'ın kuruluşundan günümüze kadar vakfımıza hizmet verenlere uzun, sağlıklı ve mutlu ömürler dileriz. Ölenlere yüce Allah'tan rahmet niyaz ederiz."
Vakfımızın Banka Hesap Bilgileri
"Hayır işleyiniz ki, kurtuluşa eresiniz."
Ayet-i Kerime

"İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Hadisi Şerif

Vakfımız, Yüksek Öğrenim Öğrencileri Burs Ödemeleri İçin Yardımlarınızı Bekler.

Kızılcahamam Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı
Vakıfbank Ankara Şubesi
IBAN: TR250001500158007285346288
esyav.com Ziyaretçi Sayısı
İletişim Bilgilerimiz
Hacıbayram Mahallesi Şehit Keskin Sokak No:9 Altındağ/Ankara

0312 322 1201 - 0312 322 1269

Whatsapp İletişim 03123221201

esyavvakfi@gmail.com - info@esyav.com