Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
“YÖREMİZİ FARK ETME ZAMANI” Temalı Fotoğraf Yarışması

 

Yöremizi Fark Etme Zamanı Fotoğraf Yarışması

Kızılcahamam bölgesinin, turizm açısından, tarihî ve tabiî yapısıyla zengin bir potansiyele sahip olduğunu kısa bir gözlemden sonra kolayca anlayabiliriz.

Başkent Ankara’nın kuzeyinde, Ankara-İstanbul karayolu üzerinde olması sebebiyle ulaşımın da gayet kolay olduğu, yemyeşil çam ormanlarının çepeçevre sardığı bir vadide kurulmuş olan ilçemiz, yazın bir dinlenme ve serinleme, kışın da kar ile ormanın meydana getirdiği doyumsuz renk armonisi içinde Dünya harikalarını aratmayan bir tatil beldesidir.

“Zümrüt” gibi bir yeşilliğin hâkim olduğu Soğuksu Milli Parkı, gerçekten bozulmaya yüz tutmuş tabii zenginlikler içinde orijinal yapısı ile ender güzellikleri saklayan ve her mevsim farklı görüntülerle insana sunan bir esrara sahiptir.

Bazen uzunca yazılan metinlerin anlatamayacağı hissi, yaşamı, fotoğraf aracılığı ile algılıyoruz. Sanat güzelliğin ifadesidir düşüncesinden yola çıkarak, fotoğraf sanatı aracılığıyla bakılan hayatı insan öğesi ile birleştirerek fotoğraflarla unutulmak üzere olan birçok zenginliğimizi kalıcı kılmak istedik.

Bu amaçla; “YÖREMİZİ FARK ETME ZAMANI” temalı Yerel Fotoğraf Yarışması ile her katılımcının gözünden yöremize kattığı anlamı görmek istiyoruz. Ödüllü yarışmanın ana sponsoru Kızılcahamam Belediyesi olacaktır ve yarışma koordinatörlüğü ESYAV (Kızılcahamam-Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı) Gençlik Birimi, Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamam Kaymakamlığı tarafından sağlanacaktır. Yarışmamızın aday fotoğrafları, her biri kendi alanlarında uzman jüri üyelerimiz tarafından değerlendirilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 10.07.2020 17:00

 “YÖREMİZİ FARK ETME ZAMANI” temalı fotoğraf yarışmasına https://www.kizilcahamam.bel.tr/yarisma/ adresinden katılabilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 18 Şubat 2020 - 13:26 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.705 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.

ANKARA 5 Günlük Hava Tahmini
Başkanımız
Haber Köşesi
Kemal Güran’ın Kaleminden
"Vakıflar, yöneticilerine Allah'ın birer emanetidir. Emanete ihanet ise büyük günahlardandır. Vakıf yöneticilerimizin bu güne kadar olduğu gibi bundan böyle de vakfımızın hizmetlerini gönüllülük bilinci içinde, maddi, manevi özverilerle geliştirip genişletmelerini ümit etmekteyiz. Çalışmak bizden başarı yüce Allah'tandır. ESYAV'ın kuruluşundan günümüze kadar vakfımıza hizmet verenlere uzun, sağlıklı ve mutlu ömürler dileriz. Ölenlere yüce Allah'tan rahmet niyaz ederiz."
Vakfımızın Banka Hesap Bilgileri
"Hayır işleyiniz ki, kurtuluşa eresiniz."
Ayet-i Kerime

"İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Hadisi Şerif

Vakfımız, Yüksek Öğrenim Öğrencileri Burs Ödemeleri İçin Yardımlarınızı Bekler.

Kızılcahamam Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı
Vakıfbank Ankara Şubesi
IBAN: TR250001500158007285346288
esyav.com Ziyaretçi Sayısı
İletişim Bilgilerimiz
Hacıbayram Mahallesi Şehit Keskin Sokak No:9 Altındağ/Ankara

0312 322 1201 - 0312 322 1269

Whatsapp İletişim 03123221201

esyavvakfi@gmail.com - info@esyav.com